KARIERA

BPS Faktor S.A. tworzą osoby przedsiębiorcze, aktywne, zaangażowane w zdobywanie wiedzy
i stale podnoszące swoje kwalifikacje. Jeżeli poszukujesz pracy i właśnie kończysz naukę, jesteś już absolwentem albo doświadczonym profesjonalistą i posiadasz wiedzę specjalistyczną w dziedzinie faktoringu oraz chcesz mieć ciekawą pracę, rozwijać umiejętności i chcesz związać swoją przyszłość z branżą faktoringową, prześlij nam swoje zgłoszenie na adres faktorpraca@bankbps.pl oraz dołącz następującą klauzulę:

1) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzania danych osobowych w celu rozpatrzenia bieżącej aplikacji jak i w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BPS Faktor S.A. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.", lub

2) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych jedynie w celu rozpatrzenia bieżącej aplikacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BPS Faktor S.A. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

Administratorem Danych Osobowych jest:

BPS Faktor S.A.
ul. Grzybowska 81, 00-844 Warszawa
tel. +48 /22/ 53 95 604

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie:
1) art. 6 ust. 1 pkt. a (dane nieobowiązkowe w procesie rekrutacji podane dobrowolnie, np. zdjęcie kandydata oraz zgoda na przetwarzanie dla celów przyszłych rekrutacji),
2) art. 6 ust. 1 pkt b (podjęcie działań rekrutacyjnych w celu zawarcia umowy), Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - RODO.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,56
WIBOR 3M - średnia 1,67
WIBOR 3M 1,67
więcej